Tepe Home Salon Takımları


Bu Yazıyı Facebook'ta Paylaşın!

Tepe Home 10 yılı aşkın süredir ülkemizde her türlü mobilya ve birçok ev eşyası sağlayıcılığı ile en çok tercih edilen mağazalardan biri olmuş durumda. Evini döşemek isteyen yeni çiftlerin, eşyalarını yenilemek isteyenlerin ve ofisine yeni mobilyalar almak isteyenlerin sık sık tercih ettiği Tepe Home mağazaları size pek çok farklı alanda pek çok çözüm sunuyor. Tepe Home’un sunduğu dekorasyon ürünlerinden en önemlileri olan Tepe Home salon takımları ve Tepe Home köşe takımları size aradığınız konforu sunuyor olacak.
Tepe Home salon takımlarıyla salonlarınızı yeniden tasarlayabilir, modern çizgilere kavuşabilirsiniz. Kaliteli denilince aklınızda yer etmesi gereken Tepe Home mağazalarında ayrıca evinizde alandan kazanmanızı sağlayacak Tepe Home köşe takımlarıyla da size en kaliteliyi sunuyor olacak. Kalitenin yıllardır değişmeyen adı olmuş Tepe Home mağazaları sunduğu tüm ürünlerle vazgeçemeyeceğiniz bir mağaza. Bu da yetmezmiş gibi taksitlendirme ve büyük indirim fırsatlarıyla da bütçenizi sarsmayacak. Kaliteyi uzaklarda ve pahalıya aramayın hemen size en yakın Tepe Home mağazasına gidin.
tepe home kose takimlari Tepe Home Salon Takımları
tepe home salon takimlari Tepe Home Salon Takımları
Fotoğraftaki salon takımlarının ölçüleri şöyledir:

Üçlü Kanepe 1.050,60 TL

Derinlik: 90.00 cm
Genişlik: 226.00 cm
Yükseklik: 86.00 cm

Üçlü Kanepe (Yatak Konumu)

Derinlik: 115.00 cm
Genişlik: 193.00 cm

Üçlü Kanepe (Sandık Konumu)

Tekli Kanepe 626,40 TL

Derinlik: 84.00 cm
Genişlik: 82.00 cm
Yükseklik: 93.00 cm

Etiketler: , ,

"Tepe Home Salon Takımları" YAZISINA 3 Yorum Yapılmış

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Tepe Home Salon Takımları'.

  1. Pelin dedi ki:

    Yeni trendlerin hepsini yakından takip etmesi ile çok daha ilgi çeken tepe home. özellikle oturma gruplarında bunu çok iyi başarmış.

  2. Mehmet dedi ki:

    Salon takımlarında son trend artık köşe takımları bence. Ama tabi salona uyması gerekmektedir. Fiyat olarak da hemen hemen aynı gibi.

  3. Ertuğrul dedi ki:

    Gerçekten fiyatlarının çok iyi tutmuş. Araştırmalarıma göre de çok da kaliteli ürünler yapıyorlar.

:: Trackbacks/Pingbacks ::

No Trackbacks/Pingbacks

Yorum Yapın!